Dr Irena Eris - Golf Cup 2016 | Hotel SPA
Jubileuszowa 10. edycja największego golfowego turnieju kobiecego w Polsce. Data 6-7 czerwca 2016 Mazury Golf & Country Club . Zapraszamy, zapisy ruszyły!
Dr Irena Eris, Ladies Golf Cup, golfowy turniej kobiecy w Polsce, golf, wzgórza dylewskie, golf dla kobiet
15771
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15771,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Hotel SPA

Wiosna_Wzgorza
C01BASEN_1

Hotel SPA

Pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to luksusowe i prestiżowe miejsce, które zachwyca stylem, dbałością o detale i niezwykłym klimatem. Nowoczesny kompleks SPA zapewnia liczne atrakcje wodne oraz pełen relaks. W znajdującym się na miejscu Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris, przy relaksującej muzyce, aromacie czarujących zapachów i w spokojnej atmosferze Goście mogą się oddać bez reszty ekskluzywnym i skutecznym zabiegom pielęgnacyjnym. Znajdą tu Państwo wszystko, co jest niezbędne do przywrócenia wewnętrznej harmonii.

 

W atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu uczestnicy będą mogli odprężyć się psychicznie i fizycznie korzystając z kompleksu 2 basenów, zespołu saun, jacuzzi oraz sali do ćwiczeń i fitnessu.

 

Na terenie hotelu mieści się również Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris ( www.DrIrenaEris.com/instytut ). Rekomendujemy wcześniejszą rezerwację zabiegów kosmetycznych w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. W tym celu, prosimy o kontakt z Instytutem pod nr tel. 089 642 52 00.

3-000041cmyk

Spa

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie www.DrIrenaErisSPA.com ucieleśnia ideę sanus per aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie. Korzystając z najnowszej wiedzy z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie świadczy swoim klientom usługi najwyższej jakości dopasowując zabiegi i kuracje do indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

W atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu uczestnicy będą mogli odprężyć się psychicznie i fizycznie korzystając z kompleksu 2 basenów, zespołu saun, jacuzzi oraz sali do ćwiczeń i fitness.